Strony z użyciem Joomla

[ad#ad-1] Zaspokajając potrzebę użytkowników wyszukujących tą frazę w Google, pragnę przedstawić znane mi strony oparte w całości o Joomla: www.rialto.pl – strona znanego 5-cio gwiazdkowego hotelu www.klubfitness.eu – katalog klubów fitness www.inkubatory.pl – strona polskich inkubatorów przedsiębiorczości www.bezpiecznywsieci.eu – strona traktująca o bezpieczeństwie w internecie

Najważniejsze komponenty i dodatki do Joomla 1.5, 1.6

[ad#ad-1] Tworząc już troszkę czasu sajty w Joomli zauważyłem, że zawsze po instalacji konieczne jest zainstalowanie kilku ważnych modułów/komponentów, dzięki którym strona jest bardziej funkcjonalna. Niektóre przerabiam według własnych potrzeb. Oto owe dodatki: UWAGA! Najlepsze komponenty i dodatki dla Joomla 2.5 dostępne tutaj!

Joomla 1.6 beta – pierwsze wrażenia, live demo

Wreszcie jest! Najnowsza Joomla w wersji 1.6 beta! Zapytasz czemu takie hurra? Właściwie sam jeszcze nie wiem ale już ją zainstalowałem i podzielę się pierwszym wrażeniem. Standardowa templatka wygląda tak: kliknij na obrazek aby powiększyć Całkiem przyjemnie, czytelnie dla kogoś, kto nie chce zmieniać szablonu. Jest on bardzo praktyczny.